În seara asta la 20:20 pe TVR1 este selecţia finala pentru Cerbul de Aur. Din păcate nu îmi place în mod deosebit niciun concurent. Să vedem cine mă convinge totuşi să-i dau un vot.
Later edit: Îi vom vedea la Cerbul de Aur pe: Tony Poptamas&Desperado, Razvan Krivach şi Dragos Chircu. Nu m-a convins nimeni să-i dau un vot.
m-ai inteles gresit. nu am spus ca nu este nimeni de acolo o valoare. toti sunt extraordinari si mi-au placut toti. ideea era ca nu mi-a placut niciunul in mod special. si nu, nu prefer in niciun caz manelele (aici m-am simtit putin jignita) si nici muzica straina in defavoarea celei romanesti.
daca canta un strain,chiar fara valoare sau se cantau manele ,probabil gaseai cui sa dai votul.printre cei trei chiar este o valoare.ori o sa-ti dai seama mai tarziu ori nu ai nici o tangenta cu muzica.e parerea mea,nu vreau sa jignesc.